Հանդիպման հրավեր ռեստորանների, ռեստորանային ցանցերի, սրճարանների և հանրային սննդի այլ կետերի ներկայացուցիչներին
Բնապահպանության նախարարության նախաձեռնությամբ Հայաստանում մեկնարկած մեկանգամյա օգտագործման պլաստիկի արգելման գործընթացի շրջանակներում նախարարությունը հանդիպման է հրավիրում ռեստորանների, ռեստորանային ցանցերի, սրճարանների և հանրային սննդի այլ կետերի ներկայացուցիչներին։ Բնապահպանության նախարարի առաջին տեղակալ Իրինա Ղափլանյանի հետ հանդիպումը տեղի կունենա օգոստոսի 24-ին, ժամը 17։00-ին։ Հասցե՝ Հանրապետության հրապարակ, կառավարական 3-րդ շենք, 5-րդ հարկ, Բնապահպանության նախարարության խորհրդակցությունների դահլիճ։ Հանդիպմանը մասնակցել ցանկացողները գրանցման համար կարող են զանգահարել 011-818-517 հեռախոսահամարով, մինչև օգոստոսի 24-ը, ժամը 12։00-ն։ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչություն

Приглашение представителям ресторанов, ресторанных сетей, кафе и других пунктов общественного питания для встречи
В рамках процесса запрета на использовании одноразового пластика начатого в Армении, инициированного Министерством охраны природы, министерство приглашает на встречу представителей ресторанов, ресторанных сетей, кафе и других пунктов общественного питания. Встреча с первым заместителем министра охраны природы Ириной Капланян состоится 24-го августа в 17:00. Адрес: Площадь Республики, здание правительства 3, 5-й этаж, конференц-зал Министерства охраны природы. Желающие принять участие в собрании могут зарегистрироваться по телефону 011-818-517 до 12:00, 24-го августа. Управление по информации и связям с общественностью