Շրջակա միջավայրի պահպանության հարցերով զբաղվող անհատներին, բնապահպանական, հասարակական կազմակերպությունների և նախաձեռնող խմբերի ներկայացուցիչներին հրավիրում ենք «Հայաստանի Հանրապետության Շրջակա միջավայրի պահպանության ծառայության մասին» օրենքի նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկման։
Հանրային քննարկմանը ներկա կլինեն Շրջակա միջավայրի նախարար Հակոբ Սիմիդյանը, նախարարի տեղակալ Արամ Մեյմարյանը, Անտառային կոմիտեի նախագահ Վլադիմիր Կիրակոսյանը։
Հանրային քննարկումը կկայանա հուլիսի 28-ին ժամը 11:00, ՀՀ, ք. Երևան, հասցե` ՀՀ, ք. Երևան, Չարենցի 46 հասցեում գտնվող Օրհուս գրասենյակում։
Մասնակցել ցանկացողները կարող են իրենց հայտերն ուղարկել press@env.am էլեկտրոնային հասցեին՝ նշելով անուն,ազգանուն, կազմակերպության անուն, հեռախոսահամար, էլեկտրոնային հասցե։
Լրացուցիչ մանրամասների համար կարող եք զանգահարել՝ 011 818 555 հեռախոսահամարով։
Ակնկալում ենք հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչների, քաղաքացիների և այլ շահագրգիռ անձանց ակտիվ մասնակցություն։

We invite individuals dealing with environmental protection issues, representatives of environmental, non-governmental organizations and initiative groups to a public discussion on the draft law "On Environmental Protection Service of the Republic of Armenia".
Minister of Environment Hakob Simidyan, Deputy Minister Aram Meymaryan, Chairman of the Forestry Committee Vladimir Kirakosyan will be present at the public discussion.
The public discussion will take place on July 28 at 11:00, RA, c. Yerevan, address: RA, c. At the Aarhus office located at Charentsi 46, Yerevan.
Those who want to participate can send their applications to the email address press@env.am, specifying first name, last name, name of the organization, phone number, and email address.
For more details, you can call 011 818 555.
We expect active participation of representatives of non-governmental organizations, citizens and other interested persons.