«Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ կողմից ներկայացված Կենտրոն վարչական շրջանի Արշակունյաց պողոտա 18/1, 18/2, 18/4, 18/13, 18/14 հասցեներում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ համալիր կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2021թ. հունվարի 19-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Կենտրոն վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում տեղի կունենան, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ կողմից ներկայացված Կենտրոն վարչական շրջանի Արշակունյաց պողոտա 18/1, 18/2, 18/4, 18/13, 18/14 հասցեներում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ համալիր կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ հանրային քննարկում/: Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.env.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-functional complex envisaged in 18/1, 18/2, 18/4, 18/13, 18/14 Arshakunyats Avenue, Kentron administrative district, submitted by “Jermuk Group” CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on January 19, at 12:00, public reviews will be held at Head’s residence of Kentron administrative district, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-functional complex envisaged in 18/1, 18/2, 18/4, 18/13, 18/14 Arshakunyats Avenue, Kentron administrative district,  submitted by “Jermuk Group” CJSC (Public review IV). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).