«ՄԼ Մայնինգ» ՍՊ ընկերության կողմից, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Մ. Մելիքյան 2/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 28-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Դ. Անհաղթի փողոց հ. 11 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «ՄԼ Մայնինգ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Մ. Մելիքյան 2/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the residential complex envisaged in 2/1 M. Melikyan, Kanaker-Zeytun administrative district, submitted by "ML Mining" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 28, at 11:00, public reviews will be held at 11 D. Anhaght (administrative district building), Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 2/1 M. Melikyan, Kanaker-Zeytun administrative district, submitted by "ML Mining" LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.env.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).