«ՄԼ Մայնինգ» ՍՊ ընկերության կողմից, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Մ. Մելիքյան 2/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 28-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Դ. Անհաղթի փողոց հ. 11 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «ՄԼ Մայնինգ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Մ. Մելիքյան 2/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве жилого комплекса по адресу ул. М. Меликяна в административном районе Канакер-Зейтун / ООО "Мл Майнинг"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 28-го декабря 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу Д. Анахта 11 административного района Канакер-Зейтун состоятся общественные слушания представленной ООО "Мл Майнинг" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого комплекса по адресу ул. М. Меликяна 2/1 /2-ой этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.