«ԲԵՍԹ ՓՐՈՓԵՐԹԻՍ» ՍՊ ընկերության կողմից Հալաբյան փողոց 75/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 22-ին ժամը 11։00-ին Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջանի Ա.Սարգսյան փողոց, շենք 5 հասցեում /վարչական ղեկավարի նստավայրում/ տեղի կունենա «ԲԵՍԹ ՓՐՈՓԵՐԹԻՍ» ՍՊ ընկերության կողմից Հալաբյան փողոց 75/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged at 75/1, Halabyan Str., submitted by "BEST PROPERTIES" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 22, at 11:00, public reviews will be held at Building 5 (Administrative Head’s residence), Ajapnyak administrative district, A. Sargsyan Str. Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged at at 75/1, Halabyan Str., submitted by "BEST PROPERTIES" LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).