«ԲԵՍԹ ՓՐՈՓԵՐԹԻՍ» ՍՊ ընկերության կողմից Հալաբյան փողոց 75/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 22-ին ժամը 11։00-ին Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջանի Ա.Սարգսյան փողոց, շենք 5 հասցեում /վարչական ղեկավարի նստավայրում/ տեղի կունենա «ԲԵՍԹ ՓՐՈՓԵՐԹԻՍ» ՍՊ ընկերության կողմից Հալաբյան փողոց 75/1 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Алабяна 75/1 / ООО "БЕСТ ПРОПЕРТИС"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 22-го декабря 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. А. Саргсяна 5, административный район Аджапняк /в резиденции административного руководителя/ состоятся общественные слушания представленной ООО "БЕСТ ПРОПЕРТИС" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Алабяна 75/1 /2-й этап/.  С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.