«Սարգիս և Մարիաննա» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արթուր Ալեքսանյանի անվան հունահռոմեական ըմբշամարտի մանկապատանեկան մարզադպրոցի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 17-ին ժամը 15:00-ին Շիրակի մարզի Գյումրիի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենա «Սարգիս և Մարիաննա» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արթուր Ալեքսանյանի անվան հունահռոմեական ըմբշամարտի մանկապատանեկան մարզադպրոցի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания по строительству детско-юношеской спортшколы греко-римской борьбы имени Артура Алексаняна / ООО "Саркис и Марианна"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 17-го декабря 2020г. в 15:00 в здании муниципалитета Гюмри Ширакской области состоятся общественные слушания представленной ООО "Саркис и Марианна" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду работ по строительству детско-юношеской спортшколы греко-римской борьбы имени Артура Алексаняна /2-й этап /. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.