ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի կողմից ներկայացված (UNDP) «Տավուշի մարզի Նոյեմբերյանի և Իջևանի անտառտնտեսությունների կառավարման պլանի» հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 17-ին, ժամը 12:00-ին հեռավար «Օn-line» ձևաչափով «Zoom» ծրագրի կիրառմամբ տեղի կունենա ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի կողմից ներկայացված (UNDP) «Տավուշի մարզի Նոյեմբերյանի և Իջևանի անտառտնտեսությունների կառավարման պլանի» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի և դրա փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/: Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания "Плана управления лесными хозяйствами Ноемберяна и Иджевана Тавушской области" / Программа развития ООН (UNDP)
Согласно закону РА "Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду", с целью информирования общественности в установленном порядке 17 декабря 2020 года в 12:00 в формате "online" с применением программы "Zoom", состоятся общественные слушания представленной программой развития ООН (UNDP) заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду "Плана управления лесными хозяйствами Ноемберяна и Иджевана Тавушской области" и его экспертного процесса /2-й этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.