ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի կողմից ներկայացված (UNDP) «Տավուշի մարզի Նոյեմբերյանի և Իջևանի անտառտնտեսությունների կառավարման պլանի» հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 17-ին, ժամը 12:00-ին հեռավար «Օn-line» ձևաչափով «Zoom» ծրագրի կիրառմամբ տեղի կունենա ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագրի կողմից ներկայացված (UNDP) «Տավուշի մարզի Նոյեմբերյանի և Իջևանի անտառտնտեսությունների կառավարման պլանի» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի և դրա փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/: Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the management plans of Noyemberyan and Idjevan Forest Enterprises, Tavush region, submitted by UNDP
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 17, at 12:00, 2020, public reviews will be held over the management plans of Noyemberyan and Idjevan Forest Enterprises, Tavush region, in online format with the application of “Zoom”, submitted by UNDP, (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).