«Զանգված» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  «Նոյեմբերյանի պետական քոլեջ» ՊՈԱԿ-ի վարչական շենքի վերակառուցման և նոր ուսումնական մասնաշենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ դեկտեմբերի 15-ին ժամը 13:00-ին Նոյեմբերյանի պետական քոլեջի շենքում տեղի կունենա «Նոյեմբերյանի պետական քոլեջ» ՊՈԱԿ-ի վարչական շենքի վերակառուցման և նոր ուսումնական մասնաշենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ հանրային քննարկում/:  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the reconstruction of the administrative building of "Noyemberyan State College" SNCO and the construction of a new educational building, submitted by "Zangvats" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 15, at 13:00, 2020, public reviews will be held at Noyemberyan State College, over the pre-assessment bid on environmental impact of the reconstruction of the administrative building of "Noyemberyan State College" SNCO and the construction of a new educational building, submitted by "Zangvats" LLC (Public review II) . The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).