«Զանգված» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  «Նոյեմբերյանի պետական քոլեջ» ՊՈԱԿ-ի վարչական շենքի վերակառուցման և նոր ուսումնական մասնաշենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ դեկտեմբերի 15-ին ժամը 13:00-ին Նոյեմբերյանի պետական քոլեջի շենքում տեղի կունենա «Նոյեմբերյանի պետական քոլեջ» ՊՈԱԿ-ի վարչական շենքի վերակառուցման և նոր ուսումնական մասնաշենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ հանրային քննարկում/:  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания по реконструкции административного здания ГНКО "Государственный колледж Ноемберяна" и строительству нового учебного корпуса / ООО "Зангвац"
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 15-го декабря 2020г. в 13:00 в здании Ноемберянского государственного колледжа состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду реконструкции административного здания ГНКО "Государственный колледж Ноемберяна" и строительства нового учебного корпуса /2-ое общественное обсуждение/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.