«Ջոլի Ֆեմիլի» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Թևոսյան փողոց հ.1/5 և հ.1/7 հասցեներում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ դեկտեմբերի 15-ին ժամը 15։00-ին Գայի պողոտա հ19 (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «Ջոլի Ֆեմիլի» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Թևոսյան փողոց հ.1/5 և հ.1/7 հասցեներում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ):     Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged at 1/5 and 1/7, Tevosyan Str., Nor Nork administrative district, submitted by "Joly Family" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 15, at 15:00, public reviews will be held at 19 Gay Avenue (administrative district building), Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged at 1/5 and 1/7, Tevosyan Str., Nor Nork administrative district, submitted by "Joly Family" LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).