«Ջոլի Ֆեմիլի» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Թևոսյան փողոց հ.1/5 և հ.1/7 հասցեներում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ դեկտեմբերի 15-ին ժամը 15։00-ին Գայի պողոտա հ19 (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «Ջոլի Ֆեմիլի» ՍՊԸ կողմից ներկայացված  Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Թևոսյան փողոց հ.1/5 և հ.1/7 հասցեներում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ):     Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве многоквартирного жилого комплекса по адресам 1/5 и 1/7 ул.Тевосяна, административный район Нор-Норк / ООО "Джоли Фемили"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 15-го декабря 2020г. в 15:00 в Ереване по адресу: проспект Гая 19 (здание административного района) состоятся общественные слушания представленной ООО "Джоли Фемили" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса по адресам 1/5 и 1/7 ул. Тевосяна, административный район Нор-Норк /второй этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.