Ա/Ձ Աշոտ Միրզոյանի կողմից ներկայացված Էջմիածին Արտիմետ խճուղի թիվ 1 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ . դեկտեմբերի 15-ին, ժամը 11:00-ին Արմավիրի մարզի Էջմիածնի քաղաքապետարանում տեղի կունենա Արմավիրի մարզ ք. Էջմիածին Արտիմետ խճուղի թիվ 1 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալցաճնշակայանի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ։(2-րդ փուլ) Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве автогазозаправочной станции, предусмотренной по адресу шоссе Артимет № 1, г. Эчмиадзин Армавирская область / ЧП Ашот Мирзоян
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 15-го декабря 2020г. в 11:00 в здании муниципалитета Эчмиадзина состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства автогазозаправочной станции, предусмотренной по адресу шоссе Артимет № 1, г. Эчмиадзин Армавирская область (2-й этап). С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.