«Զանգված» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Ստեփանյան փողոց հ.3 հասցեում գտնվող «Կ.Դեմիրճյանի անվան հ.139 ավագ դպրոցի» վերակառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 7-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Գայի պող. 19 շենքում, տեղի կունենա Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Ստեփանյան փողոց հ.3 հասցեում գտնվող «Կ.Դեմիրճյանի անվան հ.139 ավագ դպրոցի» վերակառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ)։ Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the reconstruction of Yerevan high school N139 named after Karen Demirchyan at 3 Stepanyan, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Zangvats” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 7, at 12:00, public reviews will be held Building 19, Gay Avenue, Nor-Nork administrative district,  over the pre-assessment bid on environmental impact of the reconstruction of Yerevan high school  N139 named after Karen Demirchyan at 3 Stepanyan, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Zangvats” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).