«Զանգված» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Ստեփանյան փողոց հ.3 հասցեում գտնվող «Կ.Դեմիրճյանի անվան հ.139 ավագ դպրոցի» վերակառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 7-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Գայի պող. 19 շենքում, տեղի կունենա Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Ստեփանյան փողոց հ.3 հասցեում գտնվող «Կ.Դեմիրճյանի անվան հ.139 ավագ դպրոցի» վերակառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ)։ Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания реконструкции старшей школы № 139 им. К. Демирчяна, расположенной по адресу ул. Степаняна 3 в административном районе Нор Норк / ООО "Зангвац"
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 7-го декабря 2020г. в 12:00 в Ереване по адресу: пр. Гая 1, в здании 19 состоятся общественные слушания представленной ООО "Зангвац" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду работ по реконструкции старшей школы № 139 им. К. Демирчяна, расположенной по адресу ул. Степаняна 3 административного района Нор-Норк /2-й этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.