«ՎՄՌ դեվելոփմենթս» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Մանանդյան փողոց, 41/44 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 7-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Գ. Նժդեհի փողոց հ.26 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «ՎՄՌ դեվելոփմենթս» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Մանանդյան փողոց, 41/44 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged at 41/44, Manandyan, submitted by "VMR Development" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 7, at 11:00, public reviews will be held at 27 G. Nzhdeh (administrative district building), Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged at 41/44, Manandyan, submitted by "VMR Development" LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).