«ՎՄՌ դեվելոփմենթս» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Մանանդյան փողոց, 41/44 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 7-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Գ. Նժդեհի փողոց հ.26 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա «ՎՄՌ դեվելոփմենթս» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Մանանդյան փողոց, 41/44 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания по строительству многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Mанандяна 41/44 / ООО "ВМР Девелопментс"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 7-го декабря 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. Г. Нжде 26 /административное здание/ состоятся общественные слушания представленной ООО "ВМР Девелопментс" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса по адресу ул. Mанандяна 41/44 /2-й этап/.  С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.