«ՀԱԷԿ-ի շինարարություն» ՓԲ ընկերության կողմից ներկայացված Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ.5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 2-ին ժամը 10:30-ին Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում /Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս/ տեղի կունենա «ՀԱԷԿ-ի շինարարություն» ՓԲ ընկերության կողմից ներկայացված Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ.5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве многоквартирного жилого дома по адресу Давидашен, 10-ая улица 5/4 / ЗАО "АЕК-и шинарарутюн"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 2-го декабря 2020г. в 10:30 в Ереване по адресу Давташен, 3-й квартал (здание административного района) состоятся общественные слушания представленной ЗАО "АЕК-и шинарарутюн" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого дома по адресу Давидашен, 10-ая улица 5/4 /2-й этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.