«ՀԱԷԿ-ի շինարարություն» ՓԲ ընկերության կողմից ներկայացված Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ.5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 2-ին ժամը 10:30-ին Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում /Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս/ տեղի կունենա «ՀԱԷԿ-ի շինարարություն» ՓԲ ընկերության կողմից ներկայացված Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ.5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the multi-residential building envisaged at 5/4, 10 Davtashen, submitted by “ANPP Construction”CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on December 2, at 10:30, public reviews will be held at Head’s residence of Davtashen Administrative District (3-rd block, Davtashen), Yerevan, over the multi-residential building envisaged at 5/4, 10 Davtashen, submitted by “ANPP Construction”CJSC  (Phase II).  The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).