«Աթենք» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Կոտայքի մարզի Գետամեջ համայնքի 1-ին փողոց, 6-րդ փակուղի, 6-րդ հողամաս հասցեում նախատեսվող պահեստի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. դեկտեմբերի 9-ին ժամը 12:00-ին Գետամեջի համայնքապետարանում տեղի կունենա «Աթենք» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Կոտայքի մարզի Գետամեջ համայնքի 1-ին փողոց, 6-րդ փակուղի, 6-րդ հողամաս հասցեում նախատեսվող պահեստի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ հանրային քննարկում/: Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о строительстве склада по адресу 1-ая улица, 6-ой тупик, 6-ой земельный участок общины Гетамеч Котайкской области / ООО "Атенк"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 9-го декабря 2020г. в 12:00 в здании муниципалитета Гетамеча состоятся общественные слушания представленной ООО "Атенк" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства склада по адресу 1-ая улица, 6-ой тупик, 6-ой земельный участок общины Гетамеч Котайкской области /2-ое общественное обсуждение /. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.