«Ատրիում Պրո ստուդիո» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Դիլիջան համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ Օրենքով (21.06.2014թ. Հ0-110-Ն), ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2020թ. նոյեմբերի 9-ին, ժամը 12-00-ին Տավուշի մարզի Դիլիջանի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Ատրիում Պրո ստուդիո» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Դիլիջան համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ (4-րդ քննարկում):  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան,  Բուզանդի 1/3 հասցեում:

Public reviews will be held over the assessment report of combined spatial planning documents of Dilijan community at the micro-regional level, submitted by “Atrium pro studio” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on November 9, at 12:00, a public notification and reviews will be held over the assessment report of the combined spatial planning documents of Dilijan community at the micro-regional level, submitted by “Atrium pro studio” LLC (Public review IV). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).