«Ատրիում Պրո ստուդիո» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Դիլիջան համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ Օրենքով (21.06.2014թ. Հ0-110-Ն), ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2020թ. նոյեմբերի 9-ին, ժամը 12-00-ին Տավուշի մարզի Դիլիջանի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Ատրիում Պրո ստուդիո» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Դիլիջան համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ (4-րդ քննարկում):  Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան,  Բուզանդի 1/3 հասցեում:

Состоятся общественные слушания по документам комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Дилижан / ООО "Атриум про студио"
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 9-го ноября 2020г. в 12:00 в здании муниципалитета Дилижан Тавушской области состоятся общественные слушания представленной ООО "Атриум про студио" отчета об оценке воздействия на окружающую среду документов комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Дилижан /4-е обсуждение/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.