«ՀԱԷԿ-ի շինարարություն» ՓԲԸ կողմից ներկայացված Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ 5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 30-ին ժամը 10:30-ին Երևան քաղաքի Դավթաշեն 3-րդ թաղամաս հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա Դավթաշենի 10-րդ փողոց, հ5/4 հասցեում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի շենքի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the multi-residential building envisaged at 5/4, 20 Davtashen, submitted by “ANPP Construction”CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 30, at 10:30, public reviews will be held at 3-rd block (administrative district building), Davtashen, Yerevan, over the multi-residential building envisaged at 5/4, 20 Davtashen, submitted by “ANPP Construction”CJSC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).