ՀՀ Արմավիրի մարզի Արմավիր-3, Արմավիր-6 և Արմավիր-8 միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի նախագծերի Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության ռազմավարական գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի համաձայն, սահմանված կարգով հանրության իրազեկման նպատակով ս.թ. հոկտեմբերի 28-ին ժամը 12.00-ին հեռավար «Online» ձևաչափով «Zoom» ծրագրի կիրառմամբ տեղի կունենա ՀՀ Արմավիրի մարզի Արմավիր-3, Արմավիր-6 և Արմավիր-8 միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի նախագծերի Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության ռազմավարական գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (չորրորդ փուլ): Հեռավար հանրային քննարկումներին  միանալու համար կարող եք զանգահարել 011-22-02-17 հեռախոսահամարով:

Состоятся общественные слушания по документам комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня Армавир-3, Армавир-6 и Армавир-8 Армавирского марза РА
Согласно закону РА "Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду", с целью информирования общественности в установленном порядке 28 октября 2020 года в 12:00 в формате "online" с применением программы "Zoom", состоятся общественные слушания отчета об оценке воздействия на окружающую среду документов комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня Армавир-3, Армавир-6 и Армавир-8 Армавирского марза РА /4-й этап/. Для участия в дистанционных общественных слушаниях можете позвонить по телефону 011-22-02-17.