ՀՀ Արմավիրի մարզի Արմավիր-3, Արմավիր-6 և Արմավիր-8 միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի նախագծերի Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության ռազմավարական գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի համաձայն, սահմանված կարգով հանրության իրազեկման նպատակով ս.թ. հոկտեմբերի 28-ին ժամը 12.00-ին հեռավար «Online» ձևաչափով «Zoom» ծրագրի կիրառմամբ տեղի կունենա ՀՀ Արմավիրի մարզի Արմավիր-3, Արմավիր-6 և Արմավիր-8 միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի նախագծերի Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության ռազմավարական գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (չորրորդ փուլ): Հեռավար հանրային քննարկումներին  միանալու համար կարող եք զանգահարել 011-22-02-17 հեռախոսահամարով:

Public reviews will be held over the strategic assessment report on environmental impact of combined spatial planning documents of Armavir-3, Armavir-6 and Armavir-8, RA Armavir region at the micro-regional level
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise", the defined order, on October 28, at 12:00, public reviews will be held over the strategic assessment report on environmental impact of combined spatial planning documents of Armavir-3, Armavir-6 and Armavir-8, RA Armavir region at the micro-regional level (Phase IV) in remote “Online” format with the application of zoom software. The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-17).