Քաղաքացի Սասուն Ավետիսյանի կողմից ներկայացված Դավիթ Անհաղթ փողոց 14/16 և 14/17, Կ.Ուլնեցի փողոց 32/33 հասցեներում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 14-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Դ. Անհաղթ փողոց հ.11 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա Դավիթ Անհաղթ փողոց 14/16 և 14/17, Կ.Ուլնեցի փողոց 32/33 հասցեներում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the residential complex envisaged in 14/16 and 14/17 Davit Anhaght, 32/33 K. Ulneci, submitted by “Citizen Sasun Avetisyan” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 12, at 12:00, public reviews will be held at 11 Davit Anhaght, Kanaker-Zeytun Administrative District, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 14/16 and 14/17 Davit Anhaght, 32/33 K. Ulneci, submitted by “Resident Sasun Avetisyan” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).