«ՎԻ ԸՆԴ ԲԻ ՔՈՆՍԹՐԱՔՇՆ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Փիրումյաններ 7/6 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ համալիրի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 12-ին ժամը 11:30-ին Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում /Դավթաշեն, 3-րդ թաղամաս/ տեղի կունենա Դավթաշեն վարչական շրջան, Փիրումյաններ 7/6 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ համալիրի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged in 7/6 Pirumyanner, submitted by “V & B CONSTRUCTION” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 12, at 11:30, public reviews will be held at Head’s residence (3rd block, Davtashen) of  Davtashen Administrative District, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of of the multi-residential complex envisaged in 7/6 Pirumyanner, submitted by “V & B CONSTRUCTION” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).