«ԿԱՆԱՉ ԹԱՂ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Ծ.Աղբյուր փող. հ.61/1 և 61/6 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման աշխատանքների հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 12-ին ժամը 10:00-ին Երևան քաղաքի Ավան վարչական շրջանի ղեկավարի նստավայրում /Մ. Խուդյակովի փող. 222/ տեղի կունենա Ծ.Աղբյուր փող. հ.61/1 և 61/6 հասցեներում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the block envisaged in 61/1 and 61/6 T. Aghbyur, submitted by “GREEN DISTRICT” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 12, at 10:00, public reviews will be held at Head’s residence of Avan Administrative District, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the block envisaged in 61/1 and 61/6 T. Aghbyur, submitted by “GREEN DISTRICT” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).