Սասուն Գասպարյանի կողմից Նոր Նորքի վարչական շրջանի Դավիթ-Բեկ փողոցի 103/4, 103/6, 103/8 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման հանրային քննարկումների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 12-ին, ժամը 11:00-ին ք. Երևան Նոր Նորք վարչական շրջան, Գայի պողոտա 19 հասցեում (Նոր Նորքի թաղապետարան) տեղի կունենա Սասուն Գասպարյանի կողմից Նոր Նորքի վարչական շրջանի Դավիթ-Բեկ փողոցի 103/4, 103/6, 103/8 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/: Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential buildings envisaged in 103/4, 103/6, 103/8 Sasunci Davit, Nor Nork administrative district, submitted by Sasun Gasparyan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 12, at 11:00, public reviews will be held at 19 (Nor Nork district municipality), Guy Avenue, Nor Nork Administrative District, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential buildings envisaged in 103/4, 103/6, 103/8 Sasunci Davit, Nor Nork administrative district, submitted by Sasun Gasparyan (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).