«ՄայՖորեսթ.ԷյԷմ» ԲՀ կազմակերպության կողմից Ջրաշեն համայնքի տարածքում նախատեսվող անտառհիմնման աշխատանքների նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հոկտեմբերի 6-ին ժամը 14:30-ին Լոռու մարզի Ջրաշենի համայնքապետարանում տեղի կունենա «ՄայՖորեսթ.ԷյԷմ» ԲՀ կազմակերպության կողմից Ջրաշեն համայնքի տարածքում նախատեսվող անտառհիմնման աշխատանքների շրջակա միջավայի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումը (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the forestry activities envisaged in the area of Jrashen community, submitted by “Myforest. AM” CF
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on October 6, at 14:30, public reviews will be held in Jrashen community administration, Lori region, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the forestry activities envisaged in the area of Jrashen community, submitted by “Myforest. AM” CF (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).