«ՎԷՀ Քոնսթրաքշն» ՍՊԸ-ի կողմից Մոլդովական փողոց թիվ 12/2 հասցեում նախատեսվող բնակելի շենքի կառուցման նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկումների վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. սեպտեմբերի 25-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Նոր Նորք վարչական շրջանի Գայի պողոտա 19 հասցեում (վարչական ղեկավարի նստավայրում) տեղի կունենա «ՎԷՀ Քոնսթրաքշն» ՍՊԸ-ի կողմից Մոլդովական փողոց թիվ 12/2 հասցեում նախատեսվող բնակելի շենքի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid for the construction of the residential building envisaged in 12/2 Moldovakan, submitted by “WEH Construction” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on September 25, at 11:00, public reviews will be held at 19, Guy Avenue  (Administrative Head’s residence), Nor Nork administrative district, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of the residential building envisaged in 12/2 Moldovakan, submitted by “WEH Construction” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).