«Գազոյլ» ՍՊԸ-ի  կողմից  ներկայացված  Գոգավան 1-ին  փողոց 10/5 հասցեում  նախատեսվող բազմավառելիքային  լցակայանի  նախնական  գնահատման  հայտի  հանրային  քննարկումների վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. սեպտեմբերի 25-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ Լոռու մարզ, Սարչապետ համայնքում համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենա Սարչապետ համայնք, գյուղ Գոգավան 1-ին փողոց 10/5 հասցեում նախատեսվող բազմավառելիքային լցակայանի ՇՄԱԳ նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid of the multi-fueling station envisaged at 10/5, Gogavan 1, submitted by “Gasoil” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on September 25, at 12:00, public reviews will be held in Sarchapet community administration, Lori region, over the pre-assessment bid on environmental impact of the multi-fueling station envisaged at 10/5, Gogavan 1, Sarchapet community, submitted by “Gasoil” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).