«Ասֆալտագործ» ՍՊԸ-ի  կողմից ներկայացված  Շիրակ փողոց հ.47/12 հասցեում  նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման  ճնշակայանի  նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկումների վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջանի Գ. Նժդեհի փողոց հ.26 հասցեում (վարչական շրջանի շենք) տեղի կունենա Շենգավիթ վարչական շրջան Շիրակ փողոց հ.47/12 հասցեում նախատեսվող ավտոգազալիցքավորման ճնշակայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ նաև շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid of the compressed natural gas (CNG) fueling station envisaged in 47/12 Shirak, submitted by “Asphaltagorts” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on September 23, at 11:00, public reviews will be held in G. Nzhdeh 26, Shengavit administrative district, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the compressed natural gas (CNG) fueling station envisaged in 47/12 Shirak, submitted by “Asphaltagorts” LLC  (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).