«ԱԴԴՐԵՍՍ» ՍՊԸ–ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Կ. Ուլնեցու փող. հ. 45/1 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. օգոստոսի 10-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի վարչական շենքում տեղի կունենան Կ. Ուլնեցու փող. հ. 45/1 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am ), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-18:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged in 45/1 K. Ulnetsi, Yerevan, submitted by “ADDRESS” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on August 10, at 11:00, public reviews will be held in the administrative building of Qanaqer-Zeytun administrative district, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged in 45/1 K. Ulnetsi, Yerevan, submitted by “ADDRESS” LLC (Phase II). The project documents can be found in the Ministry of Environment official website (www.mnp.am), “Environmental Impact Expertise Center” SNCO (1/3 Buzand, Yerevan), (tel. 011/22-02-18).