«ԱԴԴՐԵՍՍ» ՍՊԸ–ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Կ. Ուլնեցու փող. հ. 45/1 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. օգոստոսի 10-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի վարչական շենքում տեղի կունենան Կ. Ուլնեցու փող. հ. 45/1 հասցեում նախատեսվող բազմաֆունկցիոնալ բնակելի համալիրի աշխատանքային նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ): Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ շրջակա միջավայրի նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am ), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-18:

Состоятся общественные слушания о рабочем проекте многофункционального жилого комплекса, строящегося по адресу ул. Улнеци 45/1 / ООО "АДДРЕСС"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 10-го августа 2020г. в 11:00 в административном здании административного района Канакер-Зейтун Еревана состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду рабочего проекта многофункционального жилого комплекса, строящегося по адресу ул. К. Улнеци 45/1 /второй этап/. С документами можно ознакомиться на официальном сайте Министерства окружающей среды www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул. Бузанда 1/3, по тел. 011/22-02-18.