«Երևաննախագիծ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Հոգեկան առողջության պահպանման ազգային կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 31-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Նուբարաշեն վարչական շրջանի Նուբարաշեն ավան 1/3 հասցեում տեղի կունենան «Երևաննախագիծ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Հոգեկան առողջության պահպանման ազգային կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Public reviews over the preliminary bid on environmental impact of the reconstruction of the National Centre for Mental Health Care, Yerevan, submitted by “YerevanProject” CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 31, at 11:00 public reviews will be held in 1/3 Nubarashen settlement, Nubarashen administrative district, Yerevan over the preliminary bid on environmental impact of the reconstruction of the National Centre for Mental Health Care, Yerevan, submitted by “YerevanProject” CJSC (Phase II).