«Երևաննախագիծ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Հոգեկան առողջության պահպանման ազգային կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 31-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Նուբարաշեն վարչական շրջանի Նուբարաշեն ավան 1/3 հասցեում տեղի կունենան «Երևաննախագիծ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Հոգեկան առողջության պահպանման ազգային կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания по реконструкции Национального центра охраны психического здоровья г. Еревана / ЗАО "Ереванпроект"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 31-го июля 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: по адресу Нубарашен 1/3 административного района Нубарашен состоятся общественные слушания представленной ЗАО "Ереванпроект" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду реконструкции Национального центра охраны психического здоровья г. Еревана /2-й этап/.