«Սպիտակ տնակ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 31-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում տեղի կունենան «Սպիտակ տնակ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Состоятся общественные слушания о строительстве многоквартирного жилого комплекса по адресу Давида Бека 155/3, административный район Нор-Норк / ООО "Спитак тнак"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 31-го июля 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: Давида Бека 155/3 состоятся общественные слушания представленной ООО "Спитак тнак" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многоквартирного жилого комплекса по адресу Давида Бека 155/3, административный район Нор-Норк /второй этап/.