«Սպիտակ տնակ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 31-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում տեղի կունենան «Սպիտակ տնակ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջանի Դավիթ Բեկ 155/3 հասցեում բազմաբնակարան բնակելի համալիրի կառուցման՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged in 155/3 Davit Bek, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Spitak Tnak” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 31, at 11:00, public reviews will be held in 155/3 Davit Bek, Nor Nork administrative district, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the multi-residential complex envisaged in 155/3 Davit Bek, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Spitak Tnak” LLC (Phase II).