«Հայգյուղշիննախագիծ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Գեղարքունիքի մարզի Գեղհովիտ համայնքի թիվ 2 միջնակարգ դպրոցի կառուցման  աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 29-ին, ժամը 12:00-ին Գեղարքունիքի  մարզի Գեղհովիտի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Հայգյուղշիննախագիծ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Գեղարքունիքի մարզի Գեղհովիտ համայնքի թիվ 2 միջնակարգ դպրոցի կառուցման  աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ/:

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of Geghhovit secondary school N2, submitted by “HGSN” LLC (HayGyughShinNakhagits)
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 29, at 12:00, public reviews will be held in Geghhovit community administration Gegharkunik region, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of Geghhovit secondary school N2, submitted by “HGSN” LLC (HayGyughShinNakhagits) (public review II).