«Հիդրոգեոշին» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Գորիսի բազալտների հանքավայրի օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 21-ին, ժամը 14-00-ին Սյունիքի մարզի Տաթև համայնքի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Հիդրոգեոշին» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Գորիսի բազալտների հանքավայրի օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ փուլ/:

Public reviews will be held over the evaluation report on environmental impact of mineral prospecting in Goris basalt mine, Syunik region, submitted by "Hydrogeoshin" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 21, at 14:00, public reviews will be held in Tatev community administration, Syunik region, over the evaluation report on environmental impact of mineral prospecting in Goris basalt mine, submitted by “Hydrogeoshin” LLC (Phase IV).