«Ֆիլիշին» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջան, Բաղրամյան նրբանցք 4/3 և 4/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 17-ին ժամը 11:00-ին, Բրյուսովի 6 հասցեում տեղի կունենան «Ֆիլիշին» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջան, Բաղրամյան նրբանցք 4/3 և 4/4 հասցեներում նախատեսվող բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/։

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 4/3 and 4/4, Baghramyan alley, Arabkir administrative district, submitted by “Filishin” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 17, at 11:00, public reviews will be held in 6 Bryusov, Nor Nork administrative district, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 4/3 and 4/4, Baghramyan alley, Arabkir administrative district, submitted by “Filishin” LLC (Public Review II)