«ԷԿՈՔԻՄՍԻՆԹԵԶ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Էրեբունի համայնքի արդյունաբերական գոտում՝ Արին-բերդի 3-րդ նրբ.6/2 հասցեում նախատեսվող դիզելային վառելիքի ծծմբազերծման արտադրամասի աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով, 2020թ. հուլիսի 7-ին ժամը 12:00-ին Երևանի քաղաքի Սունդուկյան 23/100 հասցեում տեղի կունենան «ԷԿՈՔԻՄՍԻՆԹԵԶ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Էրեբունի համայնքի արդյունաբերական գոտում՝ Արին-բերդի 3-րդ նրբ.6/2 հասցեում նախատեսվող դիզելային վառելիքի ծծմբազերծման արտադրամասի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ հանրային քննարկում/:

Public reviews will be held over diesel desulfurization plant envisaged in the industrial zone of Erebuni community, 6/2 Arin-Berd, 3rd Lane, submitted by “ECOCHIMSYNTHESIS” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 7, at 12:00, public reviews will be held in 23/100 Sundukyan, Yerevan, over the evaluation report on environmental impact of diesel desulfurization plant envisaged  in the industrial zone of Erebuni community, 6/2 Arin-Berd, 3rd Lane, submitted by “ECOCHIMSYNTHESIS” LLC  (Phase IV).