«Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ կողմից Արաբկիր վարչական շրջանում Գրիբայեդով 17 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հայտի աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հուլիսի 6-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի, Արաբկիր վարչական շրջանի, Գրիբայեդով 17 հասցեում տեղի կունենան «Արբակ և որդիներ» ՍՊԸ կողմից Արաբկիր վարչական շրջանում Գրիբայեդով 17 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Public reviews will be held over the preliminary assessment bid on environmental impact of  the construction of residential district envisaged in 17 Gribayedov, Arabkir administrative district, submitted by “Arbak & sons” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on July 6, at 11:00, public reviews will be held in 17 Gribayedov, Arabkir administrative district, Yerevan, over the preliminary assessment bid on environmental impact of the construction of residential district envisaged in 17 Gribayedov, Arabkir administrative district, Yerevan, submitted by “Arbak & sons” LLC (Phase II).