«ԷՆ ԷՅ ՈւՈԹԵՐ ԿՈՄՊԱՆԻ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Քուչակ գյուղի մոտակայքում շշալցման գործարանի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. հունիսի 30-ին, ժամը 12։00-ին Ապարան համայնքի Քուչակ բնակավայրի միջնակարգ դպրոցի շենքում տեղի կունենան «ԷՆ ԷՅ ՈւՈԹԵՐ ԿՈՄՊԱՆԻ» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Քուչակ գյուղի մոտակայքում շշալցման գործարանի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ (2-րդ քննարկում):

Public reviews will be held over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the bottling plant in the vicinity of Quchak village, submitted by “N A WATER COMPANY” CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 22, at 12:00, public reviews will be held at secondary school of Quchak settlement, Aparan community, Aragatsotn region, over the pre-evaluation bid on environmental impact of the construction of the bottling plant in the vicinity of Quchak village, submitted by “N A WATER COMPANY” CJSC  (Public Review II).