«Բեսթ Ռոուդ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Վերիշենի խճա-կոպճաքարային հանքերևակման տեղամասում 2019-2020թթ. ընթացքում երկրաբանահետախուզական աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. hունիսի 30-ին, ժամը 12:00-ին Սյունիքի մարզի Գորիս խոշորացված համայնքի Վերիշեն բնակավայրի ղեկավարի նստավայրում, տեղի կունենան «Բեսթ Ռոուդ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Վերիշենի խճա-կոպճաքարային հանքերևակման տեղամասում 2019-2020թթ. ընթացքում երկրաբանահետախուզական աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ։

Public reviews will be held over mineral prospecting, geological researches for 2019-2020 in Verishen macadam-cobble stone mine, submitted by “Best Road” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on June 30, at 12:00, public reviews will be held at Head’s residence of Verishen settlement, Goris enlarged community, Syunik region, over the preliminary evaluation bid on environmental impact of mineral prospecting, geological researches for 2019-2020 in Verishen macadam-cobble stone mine, submitted by “Best Road” LLC.