«Աքարա» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Արագածոտնի մարզի Թալինի բժշկական կենտրոնի վերակառուցման աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 30-ին, ժամը 12:00-ին Արագածոտնի մարզի Թալինի համայնքապետարանի վարչական շենքում տեղի կունենան «Աքարա» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Արագածոտնի մարզի Թալինի բժշկական կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the reconstruction of  Talin medical center, submitted by ''Aqara'' LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on June 30, at 12:00, public reviews will be held in Talin community administration , Aragatsotn region, over the pre-assessment  bid on environmental impact of the reconstruction of Talin medical center, Aragatsotn region, submitted by ''Aqara'' LLC (Phase II).