«Աքարա» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Արագածոտնի մարզի Թալինի բժշկական կենտրոնի վերակառուցման աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 30-ին, ժամը 12:00-ին Արագածոտնի մարզի Թալինի համայնքապետարանի վարչական շենքում տեղի կունենան «Աքարա» ՍՊ ընկերության կողմից ներկայացված Արագածոտնի մարզի Թալինի բժշկական կենտրոնի վերակառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания по реконструкции медицинского центра Талина Арагацотнской области / ООО "Акара"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 30-го июня 2020г. в 12:00 в здании муниципалитета Талина Арагацотнской области состоятся общественные слушания представленной ООО "Акара" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду реконструкции медицинского центра Талина Арагацотнской области /2-й этап/.