«Մառա և դուստրեր» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի 116 դպրոցի վերակառուցման աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 26-ին, ժամը 11:00-ին Մալաթի-Սեբաստիա վարչական շրջանի Արարատյան 2-րդ զանգված Երևանի թիվ 116 հիմնական դպրոցում տեղի կունենան «Մառա և դուստրեր» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Երևան քաղաքի 116 դպրոցի վերակառուցման` շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the reconstruction of Yerevan School N153, submitted by ''Mara and daughters'' LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on June 26, at 11:00, public reviews will be held at Yerevan basic school N153, Araratsyan 2nd block , Malatia administrative district, over the pre-evaluation bid over environmental impact of the reconstruction of Yerevan School N153, submitted by ''Mara and daughters'' LLC (Phase II).