«Ջերմ աստղեր» ՍՊ ընկերության կողմից նախատեսվող «Բանեցված անվադողերի վերամշակման» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության աշխատանքների վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /այսուհետ՝ Օրենք/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. հունիսի 25-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի, Արին-Բերդ փողոց 14/11 հասցեում տեղի կունենա «Ջերմ աստղեր» ՍՊ ընկերության կողմից նախատեսվող «Բանեցված անվադողերի վերամշակման» շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /չորրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the assessment report on environmental impact of  recycling of used tires, submitted by “Jermastgher” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Expertise" /21.06.2014 HO110-N/, as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 25, at 11:00, public reviews will be held in 14/11 Arin-Berd, Yerevan, over the assessment report on environmental impact of recycling of used tires, submitted by “Jermastgher” LLC (Phase IV).