«Աջափնյակ վարչական շրջան, Թ. Նազարբեկյան թաղամաս 41/8 հասցեյում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի Ա և Բ մասնաշենքերի կառուցման աշխատանքների վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 22-ին ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի, Աջափնյակ վարչական շրջանի, Ֆուչիկի 32/3 հասցեյում տեղի կունենա «Շինարտ Գրուպ» ՍՊԸ կողմից Աջափնյակ վարչական շրջան, Թ. Նազարբեկյան թաղամաս 41/8 հասցեյում նախատեսվող բազմաբնակարան բնակելի համալիրի Ա և Բ մասնաշենքերի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Public reviews will be held over the construction of A and B buildings the multi-residential complex envisaged in 41/8 T. Nazarbekyan block, Ajapnyak administrative district
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 22, at 11:00, public reviews will be held in  32/3 Fuchik, Ajapnyak administrative district, Yerevan, over the construction of A and B buildings the multi-residential complex envisaged in 41/8 T. Nazarbekyan block, Ajapnyak administrative district (Phase II).