«ԱԳ ՏԵԿ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում նախատեսվող կապարի թափոնների վերամշակման /ձուլման/ արտադրամասի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 15-ին ժամը 11:00-ին Երևանի քաղաքի Էրեբունի վարչական շրջան, Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում տեղի կունենան «ԱԳ ՏԵԿ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում նախատեսվող կապարի թափոնների վերամշակման /ձուլման/ արտադրամասի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ հանրային քննարկում/:

Состоятся общественные слушания o цехе по переработке / отливке свинцовых отходов по адресу: ул. Арин-Берда 5/3 / ООО "Аг Тек"
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 15-го июня 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. Арин-Берд, 5/3 состоятся общественные слушания представленной ООО "Аг Тек" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду цеха по переработке / отливке свинцовых отходов по адресу: ул. Арин-Берда 5/3 /4-ое общественное обсуждение/.