«ԱԳ ՏԵԿ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում նախատեսվող կապարի թափոնների վերամշակման /ձուլման/ արտադրամասի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 15-ին ժամը 11:00-ին Երևանի քաղաքի Էրեբունի վարչական շրջան, Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում տեղի կունենան «ԱԳ ՏԵԿ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արին-Բերդի փ. 5/3 հասցեում նախատեսվող կապարի թափոնների վերամշակման /ձուլման/ արտադրամասի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ հանրային քննարկում/:

Public reviews will be held over lead-bearing waste treatment/casting plant envisaged in 5/3 Arin-Berd, submitted by “Ag Tek” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 15, at 11:00, public reviews will be held in 5/3 Arin-Berd, Yerevan, over the evaluation report on environmental impact of lead-bearing waste treatment/casting plant, submitted by “Ag Tek” LLC (Public Review IV).