Ա/Ձ Սուսանա Խաչատրյանի կողմից Կոտայքի մարզի Մայակովսկի համայնքի տարածքում նախատեսվող մասնավոր գերեզմանատան կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 12-ին ժամը 11:00-ին, Կոտայքի մարզի Մայակովսկի համայնքում՝ գյուղապետարանի շենքում, տեղի կունենան Ա/Ձ Սուսանա Խաչատրյանի կողմից ներկայացված Կոտայքի մարզի Մայակովսկի համայնքի տարածքում նախատեսվող մասնավոր գերեզմանատան կառուցման՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումները /2-րդ փուլ/:

Public reviews will be held over the private cemetery envisaged in the territory of Mayakovski community, Kotayk region, submitted by P/ E Susana Khachatryan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 12, at 11:00, public reviews will be held in Mayakovski community administration, Kotayk region, over the pre-assessment bid on environmental impact of the private cemetery envisaged in the territory of Mayakovski community, Kotayk region, submitted by P/ E Susana Khachatryan (Phase II).