«Մագաս» ՍՊԸ-ի Երևան քաղաքի Նոր-Նորք վարչական շրջան, Հ.Գյուրջյան  փողոց 11/4, 11/5 և 25/1 հասցեներում նախատեսվող   բազմաբնակարան բնակելի համալիրի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, 2020թ. հունիսի 11-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Աշխաբադի փողոց 9/2 հասցեում տեղի կունենա «Մագաս» ՍՊԸ-ի կողմից Երևան քաղաքի Նոր Նորք վարչական շրջանում՝ Գյուրջյան փողոց 11/4 հասցեում նախատեսվող բնակելի շենքի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the multi-residential complex envisaged in 11/4, 11/5 and 25/1 H. Gyurjyan, Nor-Nork administrative district, Yerevan, submitted by “Magas” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 11, at 11:00, public reviews will be held in  9/2 Ashkhabad, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction the multi-residential complex envisaged in 11/4, 11/5 and 25/1 H. Gyurjyan, Nor-Nork administrative district, submitted by “Magas” LLC (Phase II).