«Ռոփ Լենդ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Տաթև համայնքում բազմաֆունկցիոնալ էքստրեմալ և ԷԿՕ համալիրի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ Օրենքով (21.06.2014թ. Հ0-110-Ն), ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված 2020թ. հունիսի 4-ին, ժամը 14-00-ին Սյունիքի մարզի Տաթևի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Ռոփ Լենդ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված՝ Տաթև համայնքում բազմաֆունկցիոնալ էքստրեմալ և ԷԿՕ համալիրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային ծանուցում և քննարկումներ (2-րդ քննարկում):

Public reviews will be held over the multifunctional extreme and ECO complex in Tatev community, submitted by “Rope Land” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on June 4, at 14:00, public reviews will be held in Tatev community administration, Syunik region, over the pre-assessment bid on environmental impact of the multifunctional extreme and ECO complex in Tatev community, submitted by “Rope Land” LLC (Public Review II).