<<Լուսի-Արեգ>> ՍՊԸ-ի Շենգավիթ վարչական շրջան, Շիրակի փ. 82 հասցեում նախատեսվող բանեցված մարտկոցների հավաքման, վերամշակման արտադրամասի  վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. մայիսի  22-ին ժամը 11:00-ին Երևանի Շիրակի փողոց 82 հասցեում տեղի կունենան <<Լուսի-Արեգ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Շենգավիթ վարչական շրջան, Շիրակի փ. 82 հասցեում նախատեսվող բանեցված մարտկոցների հավաքման, վերամշակման արտադրամասի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ/4-րդ հանրային քննարկում/:

Public reviews will be held over disposal, recycling warehouse of used batteries envisaged in 82 Shirak, Shengavit administrative district, submitted by “Lusi-Areg” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on May 22, at 11:00, public reviews will be held in 82 Shirak, Shengavit administrative district, Yerevan, over the evaluation report on environmental impact of disposal, recycling warehouse of used batteries envisaged in 82 Shirak, Shengavit administrative district, Yerevan, submitted by “Lusi-Areg” LLC (Public Review IV).