«Ատլանտ գրուպ» ՍՊԸ-ի Ռոստոմի փող. հհ 26, 26/1, 26.2, 26/3, 26/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/6, 32/7 և Նար-Դոսի փող. հհ 53/2 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ համալիրի կառուցման վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. մայիսի 21-ին ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Ռոստոմի փող 26 հասցեում տեղի կունենա «Ատլանտ գրուպ» ՍՊԸ-ի Ռոստոմի փող. հհ 26, 26/1, 26.2, 26/3, 26/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/6, 32/7 և Նար-Դոսի փող. հհ 53/2 հասցեներում բազմաֆունկցիոնալ համալիրի կառուցման նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о строительстве многофункционального комплекса по адресам: ул. Ростома 26, 26/1, 26.2, 26/3, 26/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/6, 32/7 и ул. Нар-Доса 53/2 / ООО "Атлант Групп"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 21-го мая 2020г. в 12:00 в Ереване по адресу: ул. Ростома 26 состоятся общественные слушания представленной ООО "Атлант Групп" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства многофункционального комплекса по адресам: ул. Ростома 26, 26/1, 26.2, 26/3, 26/4, 32/1, 32/3, 32/4, 32/6, 32/7 и ул. Нар-Доса 53/2 (2-й этап).