«Միկշին» ՍՊԸ կողմից Արաբկիր վարչական շրջանի Ազատության պողոտա 27/4 հասցեում բնակելի համալիրի շինարարության վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. մայիսի 19-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Ադոնցի 8 հասցեում տեղի կունենա Արաբկիր վարչական շրջանի Ազատության պողոտա 27/4 հասցեում բնակելի համալիրի շինարարության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the construction of the residential complex in 27/4 Azatutyun Avenue, Arabkir administrative district, submitted by “Mikshin” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on May 19, at 11:00, public reviews will be held in 8 Adonc, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex in 27/4 Azatutyun Avenue, Arabkir administrative district submitted by Atlant Group” LLC (Phase II).