«Միկշին» ՍՊԸ կողմից Արաբկիր վարչական շրջանի Ազատության պողոտա 27/4 հասցեում բնակելի համալիրի շինարարության վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. մայիսի 19-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Ադոնցի 8 հասցեում տեղի կունենա Արաբկիր վարչական շրջանի Ազատության պողոտա 27/4 հասցեում բնակելի համալիրի շինարարության շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания о строительстве жилого комплекса по адресу проспект Азатутяна 27/4 административного района Арабкир / ООО "Микшин"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 19-го мая 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. Адонца 8 состоятся общественные слушания представленной ООО "Микшин" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого комплекса по адресу проспект Азатутяна 27/4 административного района Арабкир /2-й этап/.