«ԵՊՀ շրջանավարտների միավորում» ՀԿ կողմից Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան փողոցում կառուցվող բնակելի և հասարակական շենքերով /«Վերածնունդ» երիտասարդական ավան/ թաղամասի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. մայիսի 19-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Պարույր Սևակի փողոցի 8/2 հասցեում /145 տարածք/ տեղի կունենա «ԵՊՀ շրջանավարտների միավորում» ՀԿ կողմից Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան փողոցում կառուցվող բնակելի և հասարակական շենքերով /«Վերածնունդ» երիտասարդական ավան/ թաղամասի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Public reviews will be held over the district ("Renaissance" youth settlement) with the residential and public buildings under construction in Monte Melkonyan, Yerevan, submitted by YSU Alumni Association NGO
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on May 19, at 11:00, public reviews will be held at 8/2 Paruyr Sevak /145 area/, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the district ("Renaissance" youth settlement) with the residential and public buildings under construction in Monte Melkonyan, Yerevan, submitted by YSU Alumni Association NGO (Phase II).