«ԵՊՀ շրջանավարտների միավորում» ՀԿ կողմից Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան փողոցում կառուցվող բնակելի և հասարակական շենքերով /«Վերածնունդ» երիտասարդական ավան/ թաղամասի վերաբերյալ
«Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին» ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N1325-Ն որոշման սահմանված կարգով, 2020թ. մայիսի 19-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի Պարույր Սևակի փողոցի 8/2 հասցեում /145 տարածք/ տեղի կունենա «ԵՊՀ շրջանավարտների միավորում» ՀԿ կողմից Երևան քաղաքի Մոնթե Մելքոնյան փողոցում կառուցվող բնակելի և հասարակական շենքերով /«Վերածնունդ» երիտասարդական ավան/ թաղամասի՝ շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /երկրորդ փուլ/:

Общественные слушания о строительстве молодежного квартала "Возрождение" с жилыми и общественными зданиями на улице Монте Мелконяна в городе Ереван
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/ и порядкам установленным Постановлением Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 19-го мая 2020г., в 11:00 в г. Ереване по адресу: Паруйр Севака 8/2 /участок 145/ состоятся общественные слушания представленной НПО "Ассоциация выпускников ЕГУ" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства молодежного квартала "Возрождение" с жилыми и общественными зданиями на улице Монте Мелконяна в городе Ереван (2-й этап).