<<Լույսեր>> ՓԲԸ-ի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանում, Լենինգրադյան 23/7 հասցեում տեղի կունենան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. մարտի 18-ին ժամը 11:00-ին Երևանի, Մալաթիա-Սեբաստիա, Լենինգրադյան թիվ 31/30 հասցեում <<Լույսեր>> ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանում, Լենինգրադյան 23/7 հասցեում տեղի կունենան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания о строительстве жилого комплекса по адресу Ленинградян 23/7 в административном районе Малатия-Себастия / ЗАО "Луйсер"
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г., 18-го марта 2020г. в 11:00 в Ереване по адресу: ул. Ленинградян 31/30 состоятся общественные слушания представленной ЗАО "Луйсер" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду строительства жилого комплекса по адресу Ленинградян 23/7 в административном районе Малатия-Себастия.