<<Լույսեր>> ՓԲԸ-ի Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանում, Լենինգրադյան 23/7 հասցեում տեղի կունենան բնակելի համալիրի կառուցման վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. մարտի 18-ին ժամը 11:00-ին Երևանի, Մալաթիա-Սեբաստիա, Լենինգրադյան թիվ 31/30 հասցեում <<Լույսեր>> ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանում, Լենինգրադյան 23/7 հասցեում տեղի կունենան բնակելի համալիրի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the construction of the residential complex envisaged in 23/7 Leningradyan, Malatia-Sebastia administrative district, submitted by “Luyser” CJSC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on March 18, at 11:00, public reviews will be held in 31/30 Leningradyan, Malatia-Sebastia, Yerevan, over the pre-assessment bid on environmental impact of the construction of the residential complex envisaged in 23/7 Leningradyan, Malatia-Sebastia administrative district, submitted by “Luyser” CJSC.