<<Էկո Գրուպ Ինթերնեյշնլ> ՍՊԸ-ի Շենգավիթ վարչական շրջան, Նաիրիտ գործարանի տարածքում նախատեսվող վտանգավոր թափոնների վնասազերծման հանգույցի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 21-ին ժամը 12:00-ին Երևանի Բագրատունյանց 70/1 հասցեում տեղի կունենան <<Էկո Գրուպ Ինթերնեյշնլ> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Շենգավիթ վարչական շրջան, Նաիրիտ գործարանի տարածքում նախատեսվող վտանգավոր թափոնների վնասազերծման հանգույցի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Public reviews will be held over the waste hazardous waste disposal facility envisaged in the area of Nairit plant, Shengavit administrative district, “Eco Group International” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of Annex of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 21, at 12:00, public reviews will be held in 70/1 Bagratunyac, Yerevan, over the preliminary evaluation bid on environmental impact of the waste disposal facility envisaged in the area of Nairit plant, Shengavit administrative district, “Eco Group International” LLC.