<<Էկո Գրուպ Ինթերնեյշնլ> ՍՊԸ-ի Շենգավիթ վարչական շրջան, Նաիրիտ գործարանի տարածքում նախատեսվող վտանգավոր թափոնների վնասազերծման հանգույցի վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 21-ին ժամը 12:00-ին Երևանի Բագրատունյանց 70/1 հասցեում տեղի կունենան <<Էկո Գրուպ Ինթերնեյշնլ> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Շենգավիթ վարչական շրջան, Նաիրիտ գործարանի տարածքում նախատեսվող վտանգավոր թափոնների վնասազերծման հանգույցի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания относительно узла обезвреживания опасных отходов, планируемого на территории завода Наирит административного района Шенгавит / ООО "Эко Групп Интернешнл"
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным приложением к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 21-го февраля 2020г.. в 12:00 в Ереване по адресу: Багратунянц 70/1 состоятся общественные слушания представленной ООО "Эко Групп Интернешнл" заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду узла обезвреживания опасных отходов, планируемого на территории завода Наирит административного района Шенгавит.