«Վիկարտ» ՍՊԸ Կապանի ավազակոպճագլաքարային խառնուրդի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2020թ. փետրվարի 17-ին ժամը 14:00-ին Սյունիքի մարզի Կապանի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Վիկարտ» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Կապանի ավազակոպճագլաքարային խառնուրդի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held over the evaluation report on environmental impact of Kapan sand-gravel boulder composite mine, submitted by "Vikart" LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree, on February 17, at 14:00, 2020,  public reviews will be held in Kapan community administration, Syunik region, over the evaluation report on environmental impact of Kapan sand-gravel boulder composite mine, submitted by "Vikart" LLC  (public review IV).